Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Dywity

Dywity, warmińsko-mazurskie

  • 1 270 000 zł
  • 200 m²
  • 6 350 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Grzego...

Skontaktuj się

Dom Dywity

Dywity, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 270 000 zł

200 m²

6 350 zł/m²

Dom Dywity

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 270 000 zł 200 m² 6 350 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
919 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2016

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

919 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2016

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 270 000 zł (6 350 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 200 m² (120 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2016
  •   technika budowy: ytong; pokrycie dachu: inne
  •   okna: plastikowe
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 919 m²
  •   działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, strych
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, kominek
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Chata w Kwadracie, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 81

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Chata w Kwadracie prezentuje na sprzedaż unikalną nieruchomość z ogromnym potencjałem, usytuowaną na samym początku Dywit.
To idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej, dwóch rodzin lub jako świetna lokata kapitału w jednym domu mieszkasz, drugi zarabia na siebie!

Pierwszy dom (ok. 80 m) Gotowy do wprowadzenia! Niezwykle zadbany, wykończony z dbałością o detale i gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. (...)

Agent

Magdalena Grzegorczyk

608 176...

608 176 559

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości